آهاي رفيق يادت هست ؟

یکی از هزاران پرسش بی معنی دنیا این است که کسی را چقدر می توان دوست داشت ؟ در حالیکه یکی از نادرترین چیزهایی که نمی توان اندازه ی آن را سنجید، همانا، دوست داشتن است.

نوشته شده در چهارشنبه ۳٠ خرداد ۱۳۸٦ساعت ۸:۳٤ ‎ق.ظ توسط محیا نظرات () |

 به واقع که دنیا، معجون شگفت انگیزی است. عشق می ورزی و می ورزی و

می ورزی و.......... و تنها چیزی که می بینی بی تفاوتی است و بی تفاوتی و

بی تفاوتی و................. بعد که می گذری از هرچیز که بوده ، متهم می شوی به عشق نورزیدن.

به راستی که دنیا، معجون شگفت انگیزی است.

نوشته شده در جمعه ٢٥ خرداد ۱۳۸٦ساعت ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ توسط محیا نظرات () |

اینو واسه کسی می نویسم که تو زندگیم خیلی چیزا رو ازش یاد گرفتم ، بخشش، صبر، صداقت و ..... عزیزم می خوام یه نصیحت کوچولو بهت بکنم بذار به حساب یه تجربه ی تلخ. دنیا اینقدر کوچیکه که ارزش غصه خوردن نداره ،یه روزی میاد که چشات رو باز می کنی و می بینی خیلی زود به انتهای خط رسیدی ، پس نذار چیزی که امروز واست خیلی مهمه و دوفردای دیگه ممکنه حتی فکر کردن بهش هم واست مسخره باشه اینقدر راحت لذت دیدن زیبایی های زندگیت رو ازت بگیره.

نوشته شده در چهارشنبه ٢۳ خرداد ۱۳۸٦ساعت ۱٠:۱٩ ‎ق.ظ توسط محیا نظرات () |

عهدی بسته ام با خود که هیچ گاه و تحت هیچ شرایطی به دل اجازه لرزیدن ندهم. عهدی بسته ام با خود که از تمامی نگاه ها و صورتک های فریب فرار کنم ، فرار. . عهدی بسته ام ناگسستنی میان خودم و خودم.
نوشته شده در جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۸٦ساعت ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ توسط محیا نظرات () |

آغازها همیشه دشوارند اما به نظر من سخت ترین آغاز، آغازیه که بعد یه دوره طولانی وقفه شروع بشه!! خیلی وقت بود که ننوشته بودم، دلیلش زیاد مهم نیست،اما تصمیم گرفته بودم که دیگه ننویسم یا لااقل تو وبلاگ ننویسم، اما نوشتن همیشه و همیشه واسم یه وسوسه اغوا کننده بوده و هست. چند وقتی بود که وقتی به وبلاگ های مختلف سر می زدم، وسوسه نوشتن دوباره ی وبلاگ بدجوری غلغلکم می داد ولی سعی می کردم در مقابلش مقاومت کنم اما هر کاری کردم نتونستم زیاد دووم بیارم و این وسوسه بر من پیروز شد( بهش تبریک میگم) و بالاخره تسلیم شدم و عزمم رو به نوشتن دوباره وبلاگ جزم کردم البته احتمال خیلی زیاد سبکش با چیزی که قبلاً بوده فرق می کنه شاید به این دلیل که ............. بگذریم.

به هر حال این بار به خودم قول دادم که تحت هیچ شرایطی این خونه مجازیم رو ترک نکنم.

نوشته شده در چهارشنبه ٩ خرداد ۱۳۸٦ساعت ۸:٢٠ ‎ق.ظ توسط محیا نظرات () |

Design By : Night Melody